Szukanie prezentów gwiazdkowych to szalenie wyczerpujące zajęcie. Wydawało mi się, że skoro moja rodzina ma określone i jasno sprecyzowane wymagania, to nie będę miała z tym problemu. Oczywiście bardzo się myliłam. Na przykład pasja mojego brata to architektura. Zbiera albumy, książki, magazyny i reprodukcje poświęcone tej tematyce. Zatem mogłam pójść tą drogą i poszukać dla niego czegoś w tym rodzaju.
Zaczęłam od przeglądania stron internetowych. W sumie wiele rzeczy pasujących do poszukiwań, ale nic mnie nie chwyciło za serce. Pod hasłem architektura niby można znaleźć wiele książek i gadżetów, niemniej jednak porządny prezent pod choinkę powinien sprawiać przyjemność i być zaskoczeniem dla obdarowanego.
Wreszcie odkryłam portal, na którym zbierali się ludzie, dla których architektura jest nie tylko pasją, ale wręcz namiętnością. To oni podpowiedzieli mi, gdzie szukać pomocy i jakie strony odwiedzić, by brat był zadowolony. Teraz już nie powinnam mieć problemów z wyszukaniem czegoś ciekawego.