Producent drzwi drewnianych

Zakład stolarski 'PROD' specjalizuje się w produkowaniu drzwi. Istniejemy na rynku już od 10 lat. Nasza firma dba o rozwój i udoskonalanie technologii, w której odbywa się produkcja.
Jako producent drzwi drewnianych w województwie małopolskim jesteśmy najprężniej rozwijającą się firmą
Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz spełnianie jego wszelkich oczekiwań. Dzięki ukierunkowaniu na wymagania kupującego-tworzymy w coraz to nowszych i bardziej wymagających technologiach.
Nasza baza dostępnych wzorów, kolorów, materiałów i dodatków w których produkujemy drzwi jest-coraz bogatsza.
Jako producent drzwi drewnianych wykonujemy je z produktów jakościowych najlepszych.
Drewno, z którego odbywa się produkcja poddajemy obróbce, a następnie suszeniu w suszarni, która sterowana jest komputerowo.
Również klej, którego używamy jest bardzo dobrej jakości. Dzięki temu nasze produkty są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne-słońce, wysoka temperatura, mróz, deszcz.
Wszelkiego rodzaju dodatki, których używamy w produkcji naszych drzwi(szyby, uszczelki, klamki czy okucia) są najwyżej jakości i spełniają normy bezpieczeństwa.
Dodatkowo wybierając drzwi naszej firmy sami możemy je zaprojektować. Każdy klient może dobrać kolor, dodatki, drewno(z jakiego mają być wykonane drzwi). Dzięki temu, że mamy wybór drzwi w naszym domu będą niepowtarzalne.
Jako producent drzwi drewnianych dbamy także o szkolenia naszych pracowników, które odbywają się regularnie. Wiedza naszej załogi przekłada się na jakość naszych produktów.