Biokominki

Biokominki to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie kreatywność w wystroju wnętrz, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania a także niezależność od ograniczeń architektonicznych i instalacyjnych. Można je umieszczać we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach – mieszkaniach, apartamentach, domach, biurach, salonach itp. świetnie prezentują się również na zewnątrz- w ogrodach, patiach, przedsionkach, na tarasach, werandach czy na ulicach czyli właściwie w każdej przestrzeni, którą chcemy wzbogacić piękną wizją ognia.

Biokominki

Biokominki, które chcemy Państwu zaprezentować są ekologiczne i całkowicie bezpieczne, używamy w nich biopaliwa (można by tu przeformułować określenie „woda ognista” :-)) , które podczas spalania oddaje do atmosfery parę wodną i bardzo niewielkie ilości dwutlenku węgla. Wzornictwo biokominków jest bardzo bogate. Ponieważ nie nie ma konieczności podłączania biokominków do instalacji kominowych.

zdjęcia conmoto

Z przyjemnością zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą producentów, którzy w naszym przekonaniu proponują eleganckie i oryginalne projekty biokominków w połączeniu z wysokimi normami bezpieczeństwa i perfekcyjnym wykonaniem.

CONMOTO

CONMOTO – to niemiecki producent kominków wolnostojących na drewno i biokominków o niezwykle wysmakowanym i bardzo oryginalnym dizajnie. Projekty Conmoto były wielokrotnie nagradzane np. Good Design Award. Produkty Conmoto niewątpliwie cieszą oko jednocześnie dając przyjemną świadomość niezawodności, bezpieczeństwa i precyzji wykonania. Nas zachwyciły modele ROLLFIRE i TRAVELMATE – niezwykłe pomysły na mobilny ogień w zamkniętej przestrzeni.

słowa kluczowe: kominki bls, cennik jotul 2013, jotul cennik 2013, jotul 570 cena, bls wrocław, jotul i 570 opinie, jotul i 600 flat, jotul cube cena