W naszej ofercie znajdziesz najlepsze kasy pancerne. Oferujemy duży wybór, wysoką jakość, korzystne ceny i profesjonalną obsługę.

Nasze kasy pancerne oferujemy w podziale na klasy – od klasy II do klasy VIII według wymagań Polskiej Komisji Normalizacyjnej. Nasze kasy pancerne mają wielowarstwową konstrukcję wykonaną z wysokiej jakości stali. Kasy pancerne chronione są skomplikowanymi systemami ryglującymi i atestowanymi zamkami (kluczowymi, szyfrowymi i elektronicznymi – do wyboru), które zapobiegają włamaniom. Na życzenie klienta kasy pancerne wyposażamy w dwa zamki. Zapewniamy także dopasowanie drzwi do potrzeb klienta – drzwi mogą być otwierane na prawo (domyślnie) lub na lewo. Kolor kasy pancernej może być także zmieniony za dopłatą.
Kasy pancerne można wyposażyć w dowolnie zaprojektowane półki (o regulowanej wysokości) i skrytki wewnętrzne.
Oferowane przez nas kasy pancerne są odpowiednio przystosowane do przytwierdzenia do podłoża (otwór w dnie kasy pancernej). Każdą kasę pancerną możemy dodatkowo wyposażyć w system alarmowy, który poinformuje klienta o próbie włamania.
W naszych kasach przechowasz ważne dokumenty, pieniądze, czeki, weksle, papiery wartościowe, biżuterię, inne cenne przedmioty, a także broń i amunicję.
Nasze kasy pancerne to gwarancja niezawodności i jakości.